Виконавчий комітет Ватутінської міської ради оголошує конкурс з визначення перевізника з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користуванням в м.Ватутіне

Об’єкти конкурсу:

№ маршруту

Найменування початкової та кінцевої зупинки

Кількість рейсів

Кількість автобусів

Режим руху

магазин „Автозапчастини” (вул. Ювілейна) - селище Аварійне (ЮТЕЦ);

Час відправки з початкового та кінцевого пунктів: 7.00 – 7.30;

10.00 – 11.30; 14.40 – 16.30; 17.30 – 18.00.

1. Умови конкурсу розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі – Постанова).

2. Основні умови перевезення пасажирів:

- Забезпечення виконання персоналом перевізників вимог Закону України „Про автомобільний транспорт”.

- Забезпечення перевізником регулярності руху автобусів на маршруті не менше 98 %. Щоденне надання послуг з перевезення пасажирів на маршруті.

- Транспортні засоби повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, екології, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути в належному технічному стані та укомплектовані відповідно до Правил дорожнього руху.

- Здійснення перевезень пільгових категорій населення згідно з чинним законодавством.

- Перевезення пасажирів за квитками, форма яких затверджується в установленому законодавством порядку.

- Максимально дозволена кількість пасажирів для перевезення в автобусах визначається у паспорті заводу-виробника та нормативно-правовими актами Мінтрансу України.

- Обов’язкові зупинки на маршрутах згідно графіку руху.

3. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які:

- визнані банкрутами або щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які перебувають у стадії ліквідації;

- подали до участі у конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

- не відповідають вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;

- не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень. Достатня  кількість  транспортних  засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних  засобів;

- мають несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансінспекцією,  або  водії  якого  мають  несплачені штрафи, накладені відповідно до ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу).

- подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов'язковим та додатковим умовам  конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою ст. 44 Закону України "Про  автомобільний транспорт".

4. Переможцем конкурсу визначається перевізник – претендент, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників – претендентів. Перевізника-претендента, визнаного переможцем, може бути визнано таким лише у разі набрання ним за окремим об’єктом конкурсу кількості балів, що є вищою нуля.

5. Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає заяву за визначеною формою, і такі документи:

- нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів;

- перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

- копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

- копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

-  копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

- перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

- анкету встановленого зразку;

-  копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

6. Документи для участі в конкурсі подаються у закритому конверті №1, а документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу претендує перевізник-претендент (заява) подаються у закритому конверті № 2. Документи для участі в конкурсі приймаються організатором з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 16-00 години (перерва з 13-00 до 14-00) за адресою: 20250 Черкаська область м. Ватутіне, пр-т Дружби, 8, кабінет 18. Більш детальну інформацію про умови та порядок проведення конкурсу, а також перелік та бланки документів претендент може отримати за вказаною адресою. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 6-22-12

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі до 19.05.2018 року.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 29.05.2018 року о 10 годині за адресою: Черкаська область м. Ватутіне, пр-т Дружби, 8, сесійний зал міської ради.

Конкурсний комітет  виконкому міської ради.