Управління Державної казначейської служби України у м. Ватутіному Черкаської області повідомляє що в період з 21 березня по 28 березня поточного року в управлінні проводилось тестування системи електронної звітності клієнтами Казначейства в АС Є-Звітність. Усі розпорядники та одержувачі бюджетних коштів прийняли участь у тестуванні.

Також в управлінні триває робота по підключенню клієнтів казначейства до системи дистанційного обслуговування Клієнт Казначейства – Казначейство. На даний час укладено 7 договорів, а саме:

• Фінансове управління
  • Виконком Ватутінської міської ради
  • Відділ освіти
  • УПСЗН Ватутінської МР
  • Ватутінська філія ЧМА
  • Ватутінське комунальне підприємство теплових мереж
  • КП «Водоканал»

Відповідно до розпорядження КМУ № 816-р від 15.11.2017 установи, що фінансуються з місцевого бюджету повинні перейти на СДО  з 1 липня 2018 року.

Звертаємо увагу на те, що подати заявку на виготовлення програмного забезпечення можна лише після придбання захищених носіїв ключової інформації.

В зв’зяку  з масовим переходом клієнтів на обслуговування через СДО термін  обробки заявок  на виготовлення програмного забезпечення складає 30-45 днів.

При виникненні проблемних питань із запровадження даної системи  звертатись за телефоном  6-29-76 .