1. Назва об’єктів оцінки: нежитлова будівля
  2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: відділ управлінням комунальною власністю міста Ватутіного Ватутінської міської ради.
  3. Місцезнаходження об’єкта оцінки: Черкаська обл., м. Ватутіне, проспект Ватутіна, 15
  4. Мета проведення оцінки: визначення початкової ціни об’єктів комунальної власності з метою його приватизації шляхом продажу на аукціоні.
  5. Відомості про об’єкт: нежитлова будівля площею 893,3 м². Об’єкт приватизації належить до групи А. Рік побудови 1967, первинна вартість 374741,45 грн., знос – 359872,71, площа земельної ділянки відведеної за об’єктом оцінки становить 0,3761 га.;
  6. Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю     «НІ»

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна):             31.03.2018.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ  від 31.12.2015 № 2075 і зареєстрованого в МЮУ  15.01.2016 за №60/28190 (надалі Положення).

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заява на участь у конкурсі за встановленою формою (відповідно до Положення); копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна, завірені їхніми особистими підписами; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту ФДМУ; інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті  і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Документи приймаються до 17.15 год. 07 березня 2018 року за адресою: м. Ватутіне, вул. Дружби, 8, кім. 22 тел. для довідок № (04740) 6-33-22, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Конкурс відбудеться в приміщенні Ватутінської міської ради  15 березня 2018 року о 11–й  годині за адресою: м. Ватутіне, вул. Дружби, 8.