UAEU2.JPG

Виконавчим комітетом Ватутінської міської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу соціально-економічного розвитку виконкому

Кваліфікаційні вимоги -  повна вища економічна освіта за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше трьох років, або стаж  роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше чотирьох років. Знання Конституції,  Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про  запобігання  корупції" та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; підзаконних нормативно-правових актів, що стосуються соціально-економічного розвитку міста;володіти  практикою застосування чинного законодавства з питань за професійним напрямком. Знати інструкцію з діловодства в органах місцевого самоврядування; основи економіки, фінансів; правила ділового етикету; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

Отримати додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці та подати документи для участі в конкурсні  можливо за адресою:  каб. №21, просп..Дружби,8. м.Ватутіне, тел. 62452. Термін прийняття документів  впродовж 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.