Відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 року № 497 відділ культури і туризму Ватутінської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад за контрактною формою роботи:

• керівника аматорського колективу бального танцю;
  • артиста оркестру.

Кваліфікаційні вимоги для керівника аматорського колективу бального танцю: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр).

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: добрі музичні, хореографічні та сценічні здібності, творча індивідуальність, необхідна професійна підготовка.

Кваліфікаційні вимоги до артиста оркестру: освіта відповідного напряму підготовки  без вимог до стажу роботи.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі та вимоги щодо їх оформлення:

-    заява про участь у конкурсі у довільній формі;

-    копія документа, що посвідчує особу;

-    копія трудової книжки (за наявності);

-    копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Адреса, за якою подаються документи: м.Ватутіне, площа Соборності, 1, відділ культури і туризму Ватутінської міської ради, каб. № 31

Прийом документів проводиться з 20 грудня 2018 року  по 10 січня 2018 року.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

- перший етап – розгляд документів, поданих претендентами на участь в конкурсі: 15 січня 2018 року об 10:00 за адресою: м.Ватутіне, площа Соборності, 1, кабінет № 29

- другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу о 11:00

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Тел для довідок: 6-20-87