9may.JPG

Назва об’єктів:

Лот № 1. Нежитлова будівля (склад);

Лот № 2. Нежитлова будівля (магазин з прибудовою);

Лот № 3.  Нежитлова будівля (колишня станція теплопостачання та підігріву води) з ганком.

Місцезнаходження об’єктів: 20251, Черкаська обл., м. Ватутіне,

Лот № 1. вул. Виноградна, 16а;

Лот № 2. . вул. Сонячна, 13;

Лот № 3. проспект Ватутіна,19а.

Балансоутримувач об’єкта: код ЄДРПОУ 22793478; відділ управлінням комунальною власністю міста Ватутіного, за адреса: 20250, Черкаська обл., м. Ватутіне, просп. Дружби, 8.

Відомості про об’єкт по Лоту №1: Об’єкт приватизації належить до групи А. Цегляна нежитлова будівля загальною площею 21,9 м² (склад) та дерев’яна огорожа 9,45 м², будівельний об’єм 73 м³.  Рік будівництва об’єкта – 1980. Перебуває в задовільному стані. Будівля розташована в центральній частині міста, не експлуатується останній період. Площа земельної ділянки відведеної за об’єктом становить 0,0061 га.

Початкова ціна продажу об’єкта без урахування ПДВ:  23 600,00 грн.

Відомості про об’єкт по Лоту №2: Об’єкт приватизації належить до групи А. Цегляна нежитлова будівля загальною площею 84,4 м² (магазин з прибудовою), будівельний об’єм 403 м³. Рік будівництва об’єкта – 1980. Перебуває в задовільному стані. Будівля розташована в центральній частині міста. Площа земельної ділянки відведеної за об’єктом становить 0,0271 га.

Початкова ціна продажу об’єкта без урахування ПДВ:  252 800,00 грн.

Відомості про об’єкт по Лоту №3: Об’єкт приватизації належить до групи А. Цегляна нежитлова будівля загальною площею 68,6 м² (колишня станція теплопостачання та підігріву води) з ганком, будівельний об’єм 410 м³.  Рік будівництва об’єкта – 1991. Перебуває в задовільному стані. Будівля розташована в центральній частині міста, не експлуатується останній період. Площа земельної ділянки відведеної за об’єктом становить 0,0335 га.

Початкова ціна продажу об’єкта без урахування ПДВ:  68 400,00 грн.

Умови продажу: Покупець самостійно визначає спеціалізацію та умови використання об’єкта,  утримання об’єкта та прилеглої території в належному санітарному стані з дотриманням екологічних норм, дотримання правил пожежної безпеки згідно з чинним законодавством України;  об’єкт не підлягає відчуженню та передачі в оренду іншим юридичним чи фізичним особам без збереження зобов’язань, на яких він був придбаний. покупець перед нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу сплачує ціну продажу об’єкта в повному обсязі, після сплати ціни продажу об’єкта прийняти його у триденний термін, компенсувати вартість витрат, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації згідно бухгалтерської довідки. Переможцю аукціону, який відмовився від підписання протоколу аукціону або договору купівлі-продажу, грошові кошти в розмірі 10% початкової вартості продажу об’єкта, внесені учасником для участі в аукціоні, не повертаються і такий учасник аукціону позбавляється права на участь в повторному аукціоні. Питання земельних відносин  покупець вирішує самостійно згідно чинного законодавства України.

Засоби платежу грошові кошти.

Грошові кошти за реєстрацію заяви на участь в аукціоні в розмірі 17 гривень, гарантійний внесок в розмірі 10% (Лот №1 - 2360,00 грн., Лот №2 – 25 280,00 грн., Лот №3 - 6840,00 грн.) від стартової ціни та кошти під час розрахунку за придбанні об’єкти  вносяться на  рахунок № 37325006002273 ГУДКСУ в Черкаській області МФО 854018, код 22793478 одержувач відділ управлінням комунальною власністю міста Ватутіного (скорочено - ВУКВМВ).

Кінцевий термін прийняття заяв на участь в аукціонні -  11.12.2017 включно до 17.00.

Аукціон відбудеться 15.12.2017 об 10.00 годині  в приміщенні Ватутінської міської ради за адресою: Черкаська область, м. Ватутіне, проспект Дружби,8.

Ознайомитися з об’єктами можна в робочі дні з 9ºº до 16ºº год. за місцем його розташування.

Для участі в аукціоні покупець подає заяву встановленого зразка  разом з відповідним пакетом документів за адресою: Черкаська область, м. Ватутіне, просп. Дружби,8, каб.22, з 8º­º - 13ºº та 14ºº-17ºº год. тел. № 6-33-22 (код 04740).

Умови продажу об’єкта: умови використання об’єкта покупець визначає самостійно, утримання об’єкта та прилеглої території в належному санітарному стані з дотриманням екологічних норм, дотримання правил пожежної безпеки згідно з чинним законодавством України;  об’єкт не підлягає відчуженню та передачі в оренду іншим юридичним чи фізичним особам без збереження зобов’язань, на яких він був придбаний. покупець перед нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу, додатково оплачує витрати, пов’язані  з підготовкою  об’єкта до приватизації згідно бухгалтерської довідки. Переможцю аукціону, який відмовився від підписання протоколу аукціону або договору купівлі-продажу, грошові кошти в розмірі 10% початкової вартості продажу об’єкта, внесені учасником для участі в аукціоні, не повертаються і такий учасник аукціону позбавляється права на участь в повторному аукціоні. Питання земельних відносин  покупець вирішує самостійно згідно чинного законодавства України.

Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу  приватизацію)»,  Порядку продажу об’єктів малої приватизації шляхом викупу, на аукціоні (в тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни), за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону, затвердженого наказом ФДМУ від 02.04.2012  № 439, Положення про аукціонну комісію, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 24.03.08 №347