Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою,  досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років.

Прийом документів проводиться з 28 липня по 27 серпня 2017року.

Учасник конкурсу подає заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних;

автобіографію, що містить прізвище, ім`я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу, контактний телефон, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копію документу, що засвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 року № 497 відділ культури і туризму Ватутінської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад за контрактною формою роботи:

• керівника колективу сучасного танцю;
  • концертмейстера народного аматорського хору війни та праці (баян, акордеон).

Кваліфікаційні вимоги для керівника колективу сучасного танцю: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр).

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: знання з основ музичної драматургії; основ режисури та акторської майстерності щодо її застосування в хореографічному мистецтві; методології та організації творчого процесу; сучасного та класичного репертуару; принципи формування репертуару.

Кваліфікаційні вимоги до концертмейстера народного аматорського хору війни та праці:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі та вимоги щодо їх оформлення:

• заява про участь у конкурсі у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Адреса, за якою подаються документи: м. Ватутіне, площа Соборності, 1, відділ культури і туризму Ватутінської міської ради, каб. № 31

Прийом документів проводиться з 28 липня по 27 серпня 2017року.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

• перший етап – розгляд документів, поданих претендентами на участь в конкурсі: 6 вересня 2017 року об 10:00 за адресою: м. Ватутіне, площа Соборності, 1, читальний зал міської бібліотеки для дорослих.
  • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу  о 12:00

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Тел для довідок: 6-20-87

Сторожев Сергій Анатолійович