В рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 - 2020 року (далі - Стратегія) розпочинається розробка Плану реалізації Стратегії на період 2017 - 2018 роки (далі - План реалізації).

Основною частиною Плану реалізації стане каталог проектних ідей, які будуть спрямовані на впровадження шести ключових цілей Стратегії:

• покращення бізнес-середовища регіону,
  • розвиток підприємницької культури,
  • розбудова ефективної системи інфраструктури підтримки малого та середнього підприємництва (далі - МСП),
  • полегшення доступу МСП до фінансових ресурсів,
  • підвищення конкурентоспроможності МСП та сприяння виходу на нові ринки.

У зв’язку з цим, Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською агенцією регіонального розвитку оголошується збір проектних ідей до Плану реалізації. Запрошуємо Вас долучитись до цього процесу та запропонувати проектні ідеї, які можуть бути впроваджені протягом наступного 2-річного періоду реалізації Стратегії.

Звертаємо особливу увагу на наступні моменти. Проектні ідеї мають бути подані в рамках стратегічних, операційних цілей та завдань, визначених Стратегією, Крім того, вони повинні бути оформлені за встановленою формою та відповідати методичним рекомендаціям щодо подачі проектних пропозицій до Плану реалізації Стратегії на період 2017 - 2018 роки.

Збір проектних пропозицій триває по 05.09.2017 року включно.

Заповнену форму проектної пропозиції надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштою на адресу: відділ соціально-економічного розвитку, пр.-кт.Дружби,8, м. Ватутіне, 20250 з позначкою «Проектна пропозиція до Плану реалізації Стратегії 2017 – 2018».

Проектні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі розглядатися не будуть.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка за телефоном 6-22-12

Для методичного супроводу при оформленні проектних ідей  додаються наступні матеріали:

1. Форма пропозиції ідеї проекту до Плану реалізації Стратегії на період 2017 -2018 роки.
  2. Методичні рекомендації щодо подачі проектних пропозицій до Плану реалізації Стратегії на період 2017-2018 роки.
  3. Перелік стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії.
  4. Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 - 2020 роки.

Форма пропозиції до Плану реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2018 роки

Методичні рекомендації щодо подачі проектних пропозицій до Плану реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2018 роки

Перелік стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки