UAEU4.JPG

Шановні жителі міста Ватутіне!

Вашій увазі пропонується Стратегічний план економічного та соціального розвитку міста Ватутіне до 2020 року, який є узагальненою довгостроковою програмою досягнення поставлених завдань, спрямованих на стабільне поліпшення якості життя усіх жителів міста, підвищення рівня життя населення шляхом стимулювання соціально-економічного розвитку за допомогою посилення спільної діяльності усіх зацікавлених сторін у державному і приватному секторах щодо інвестування в пріоритетні галузі економіки, розвитку малого підприємництва, розширення співробітництва з європейськими партнерами, підвищення інвестиційного і управлінського потенціалу.

Стратегічний план ставить цілі, закладає принципи їх досягнення, орієнтується  на залучення усіх верств громади до соціально-економічних процесів, забезпечення належних умов життя для всіх мешканців міста та наближення стандартів життя до рівня провідних  міст України.

Мета Стратегічного плану полягає у досягненні економічного зростання,  покращення  добробуту, підвищенні конкурентоспроможності економіки міста,  комфорту життя населення  та реалізації інтересів усіх секторів територіальної громади міста.

Складовими  Стратегічного плану міста визначені  цілі, завдання, пріоритети,  напрями  та  проекти, які сприятимуть досягненню основної мети. Розроблений план спрямований на економічний розвиток як процес стратегічного партнерства, який допомагає прискоренню зростання продуктивності місцевої економіки через стимулювання інвестицій у нові і існуючі підприємства з наявним потенціалом та створення умов для їх розвитку на тривалий період.

Незважаючи на те, що існує багато факторів, які впливають на місцеву економіку і на які органи місцевого самоврядування майже ніяк не можуть вплинути, застосування практики стратегічного планування дає можливість поліпшити соціально-економічне становище.

Ця форма планування зарекомендувала себе як доцільний та ефективний інструмент, за допомогою якого можуть бути скоординовані дії усіх зацікавлених сторін розвитку міста та за допомогою якого громада може бути залучена до процесу прийняття важливих рішень щодо свого майбутнього.

Стратегічний план розвитку міста визначає напрямок в довгостроковій перспективі, надає кожному жителю міста почуття впевненості, що міська влада контролює ситуацію, знає потреби населення.

Процес стратегічного планування не завершується затвердженням стратегічного плану розвитку міста, він буде постійнодіючим, так як створені робочі групи  продовжать свою роботу, будуть здійснювати постійний контроль та аналіз стану виконання визначених заходів, коригування їх відповідно до змін економічної та соціально - політичної ситуації в місті.

Суттєві результати від реалізації Стратегічного плану неможливо отримати відразу, однак для досягнення успіху в майбутньому роботу слід розпочати негайно, адже розвиток міста на перспективу дозволить передати майбутньому поколінню ресурсну базу, яка забезпечить подальше економічне зростання міста.

Обговорення проводиться в термін до 12 серпня 2016 року. Пропозиції та зауваження направляти відділу соціально-економічного розвитку виконавчого комітету Ватутінської міської ради – кабінет №18, телефон - 6-22-12, ел. пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З повагою  міський голова О.Лисюк

Стратегічний план економічного та соціального розвитку міста Ватутіне до 2020 року

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити