На розгляд 15-ої чергової сесії міської ради, яка відбулась сьогодні, було винесено 46 питань. Сесійне засідання розпочалось о 10,00 під головуванням секретаря міської ради Алли Чорнобай, так як міський голова Олександр Заборовець сьогодні перебуває у відрядженні.

Не зважаючи на те, що всі питання порядку денного попередньо розглядались постійними депутатськими комісіями, окремі з них викликали бурхливе та тривале обговорення, тому сесія завершила роботу майже о 15,00.

Всього депутати ухвалили 42 рішення. Не знайшли підтримки-3, по одному питанню  інформація взята до відома.

На сесії був присутній голова Звенигородської РДА Юрій Піковський, перший заступник міського голови Зоя Ляпун, заступник міського голови Юрій Кубявка, керуючий справами виконавчого комітету Лариса Гурцак, керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів, а також представники громади.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики