10 вересня, за участі 23 депутатів міської ради, відбулося друге засідання чергової 89-ї сесії міської ради. Головував на засіданні секретар міської ради Сергій Бабюк.

До порядку денного було внесено 8 проектів рішень, з яких 5 – опрацьовані, 3 – перенесені на наступну сесію. Зокрема ухвалено рішення про нагородження Почесною грамотою міської ради, заслухано звіт начальника відділу юридичного та правового забезпечення про роботу з серпня 2019 по травень поточного року, інформацію про виконання міського бюджету за 6 місяців поточного року.

Начальник фінансового управління Валерій Пінькас, інформуючи про виконання міського бюджету, повідомив, що дохідна частина бюджету міста за шість місяців поточного року виконана на 96, 6%. Власні та закріплені доходи загального фонду виконані на 97,2 %, а видаткова частина становить 87,7%.

Депутатами були розглянуті питання щодо регулювання земельних відносин та заслухано інформацію в.о. головного лікаря КНП «Ватутінська міська лікарня» Олени Юрженко, щодо проведення ремонтних робіт у відділенні паліативної допомоги, закупівлі медичного обладнання та кадрових питань.

Відеозапис сесійного засідання можна переглянути на офіційному сайті міської ради в розділі «Відео сесії».

Інформація відділу з питань внутрішньої політики