Сьогодні під головуванням секретаря Ватутінської міської ради Сергія Бабюка відбулось засідання 88-ї позачергової сесії міської ради VII скликання. Доречі це була друга спроба. На перше засідання 11 серпня зібралось лише 7 депутатів з 26, що унеможливило проведення сесії, адже не було необхідної для прийняття рішення кількості голосів. Сьогодні ж на сесійне зібрання прибуло 14 місцевих обранців, які повністю опрацювали запропоновані порядком денним проекти рішень.

Зокрема депутати внесли зміни до Програми розвитку вторинного рівня медичної допомоги в м.Ватутіне та підтримки комунального некомерційного підприємства «Ватутінська міська лікарня» на поточний рік, передбачивши роботи з капітального ремонту даху поліклінічного відділення, який знаходиться в критичному  стані.

Також одноголосно були проголосовані зміни до міського бюджету в частині виділення додаткових коштів на реконструкцію частини приміщень адміністративної будівлі виконавчого комітету Ватутінської міської ради під Центр надання адміністративних послуг та здійснено внутрішній рух видатків по відділу освіти.

Депутатами продовжено до 2025 року термін виконання міської цільової програми утворення та впровадження містобудівного кадастру м.Ватутіне та с.Скаливатка та програми розроблення та коригування містобудівної документації м.Ватутіне та с.Скаливатка, розглянуті питання щодо врегулювання земельних відносин та низку інших питань.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики