12 червня у місті  відзначали Олімпійський день -  свято спорту, де кожен знайде собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

У  заході взяли участь: завідувач сектору у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту виконавчого комітету Ватутінської міської ради Валентина Дроздова, помічник народного депутата України Валентина Ничипоренка Наталія М`ясникович, секретар міської організації Всеукраїнського об`єднання «Черкащани» Юрій Мамайсуров, депутати Ватутінської міської ради, методист з фізичного виховання відділу освіти Василь Божко, директор дитячо-юнацької спортивної школи Тетяна Голуб,  директор міського стадіону «Шахтар» Ілля Ульянов, фахівці з фізичної культури та спорту загальноосвітніх навчальних закладів міста, діти та педагоги пришкільних таборів: «Веселий експрес» (СШ№1), «Дружба (ЗОШ № 2), «Веселка» (ЗОШ №5), «Веселий вулик» (ЗОШ №6) та військово-патріотичний табір імені Семена Гризла.

Урочиста частина відбулася на міському стадіоні «Шахтар», яка розпочалась з виконання Державного Гімну України. Прапор Національного Олімпійського комітету України під гімн Олімпійської Збірної України  підняли учні загальноосвітньої школи №2, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи – Олександр Литвіцький та Анастасія Голінько.

З привітальним словом до учасників свята звернулася завідувач сектору у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту виконавчого комітету Ватутінської міської ради Валентина Дроздова, яка побажала  перемог як в спорті, так і в  повсякденному житті.

Запальними танцями вітали присутніх переможці міських змагань та учасники обласного спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» команда загальноосвітньої школи №6 та учасники міських змагань   команди спеціалізованої школи №1 та загальноосвітньої школи №5.

Подальша програма свята продовжилася у міському парку відпочинку, де діти змагалися у легкоатлетичному кросі, у якому взяли активну участь понад 100 юних легкоатлетів.

У результаті напруженої боротьби та конкуренції перемогу здобули:  серед учнів 2-3 класів – Ліннік Софія (СШ № 1) та Шмигло Андрій (ЗОШ №6), серед  4-5 класів -  Горбачова  Анна ( СШ № 1) та Шкуренко Євген (ЗОШ № 2), серед  6-7 класів – Степова Діана (ЗОШ № 2) та Литвіцький Олександр (ЗОШ  № 2), серед 8-10 класів -  Довгаль Тетяна (ЗОШ №6) та Колєсніков Андрій (ЗОШ  №2).

Секретар Ватутінської міської організації Всеукраїнського об`єднання «ЧЕРКАЩАНИ» Юрій Мамайсуров подякував учасникам заходу та вручив всім пришкільним таборам загальноосвітніх навчальних закладів спортивний інвентар.

Переможці легкоатлетичного кросу були нагороджені грамотами Національного Олімпійського комітету України та цінними подарунками від виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

Інформація сектору у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту