Вчора свій поважний ювілей, 90 років від дня народження, відсвяткували Момот Тетяна Андріївна та Нечуй-Вітер Надія Яківна. З днем народження їх привітали секретар міської ради Сергій Бабюк, голова Ватутінської міської організації ветеранів Надія Котик та відповідальний секретар організації  Маргарита Кравченко.

Для ювілярок прозвучали сердечні слова вітань, а також щирі побажання здоров’я, довголіття, добробуту та сімейного затишку.

Обоє іменинниць в місті проживають вже давно.

Тетяна Андріївна Момот народилась в селі Орли  Лисянського району. Приїхала в наше місто у 1954 році. Всю свою трутову діяльність вона присвятила одному підприємству – ремонтно-механічному заводу. Виростила трьох дітей. Має 6 онуків, 7 правнуків та 1 праправнука.

Надія Яківна Нечуй-Вітер народилась в села Гутниця Єлисаветградського району (нині Новоукраїнський район)  Кіровоградскої області. В місті проживає з 1955 року. Працювала на Ватутінському хлабзаводі та в дитячому садку №6. Виростила двох діток - сина і дочку. Має 3 онуків та 2 правнуків.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики