На відміну від минулого року, коли Різдвяні  свята були з морозом та снігом,  цьогорічне Різдво буде теплим та без суттєвих опадів. У найближчі дні погода на Звенигородщині суттєво не зміниться. Зима продовжить розвиватися по європейському погодному сценарію - будуть панувати тепло та волога.

5 січня 2018 р. Хмарно з проясненнями. Вночі невеликий дощ, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці місцями по області туман. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2..+3º, вдень 0..5º.

6-7 січня. Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі -2..3º, вдень 2..7º.

8 січня. Вночі невеликий сніг, вдень без опадів. Температура вночі 1..-4º, вдень -2..3º.

9 січня. Без опадів. Температура вночі та вдень 1..-4º.

Інформація метеостанції Звенигородка