До порядку денного  останньої цього року сесії, яка відбулась вчора, було включено 29  питань, за результатом розгляду яких депутати  ухвалили 19 рішень.

Засідання, яке провів міський голова Олександр Лисюк, пройшло за активної роботи депутатів, які жваво обговорювали підняті питання, висловлювали свої міркування, щоб виважено прийняти правильні рішення.

Першими розглянули депутатські запити, яких надійшло три. Два депутатських запити не знайшли підтримки більшості, а депутатський запит депутата Олега Ступника щодо звернення до Верховної Ради та Президента України з приводу  якнайшвидшого реагування на останні події в країні, які суттєво обурюють суспільство,  підривають довіру народу та дискредитують Україну серед світового співтовариства, більшість депутатів підтримали.

На пленарному засіданні депутати внесли зміни до міського бюджету поточного року, затвердили план роботи ради на перше півріччя 2018 року, програму економічного та соціального розвитку міста на 2018 рік, програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на наступний рік, програму фінансування громадських робіт, програму  відшкодування компенсації за пільгове перевезення окремих категорій громадян на залізничному транспорті та на міському маршруті загального користування автомобільним транспортом на 2018 рік, програму організації та проведення в місті Ватутіне святкових заходів, відзначення знаменних і пам’ятних дат та заохочення за заслуги перед громадою міста на 2018-2022 роки, перелік об’єктів комунальної власності для приватизації на наступний рік, продовжили термін виконання Програми підвищення енергоефективності  та зменшення споживання енергоресурсів, а також розглянуто низку інших важливих питань.

Перед депутатами з інформацією про роботу протягом 11 місяців 2017 року виступив керівник  Звенигородської місцевої прокуратури Дмитро Пархоменко. Він також  відповів на запитання депутатів, а по деяким піднятим питанням, які він взяв на замітку, пообіцяв розібратись.

Головний лікар міської лікарні Іван Павленко розповів як протягом року виконувалась цільова соціальна програма протидії захворювання на туберкульоз.

На сесії також заслухали звіт секретаря міської ради про роботу за  2017 рік, звіт про виконання міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним методом, звіт постійної комісії міської ради з питань правопорядку, боротьби з організованою злочинністю, торгівельного, побутового обслуговування та захисту прав споживачів за поточний рік,   інформацію про роботу тимчасової   комісії з питань  перевірки законності  забудови гаражів на території міста Ватутіне.

За доброю традицією перед сесією  з Новорічними та Різдвяними святами депутатський корпус привітали працівники міського Палацу культури. Подарували чудові щирі побажання та красиві музичні номери.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики