Затверджено рішенням виконавчого комітету від 22.12.2016 року №447

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю в місті Ватутіне  на 2017 рік

Питання
або проект нормативно - правового акта

Захід, що проводитиметься у рамках консультацій з громадськістю

строк проведення консультацій

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони на які поширюватиметься дія рішення, що буде прийняте за результатами консультацій

Контактні дані структурного підрозділу
(працівника)
відповідального за проведення консультацій
(телефон, електронна адреса)

2

3

4

5

6

Взаємодія опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів з організаціями та установами під  час реалізації завдань  підготовки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування до самостійного життя

засідання

«круглого столу»

січень

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,

опікуни/піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі

служба у справах дітей

6-33-83

Проект  міської Програми щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2021 роки

Обговорення  з депутатами

Діти соціально-незахищених  категорій

служба у справах дітей

6-33-83

Проект концепції розвитку освіти України на період 2017 - 2018 років

Обговорення

лютий

Директори, завідувачі, методисти, медсестри, педагоги, обслуговуючий персонал, робітники

тел.6-21-57,

Стан виконання міської цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки

засідання координаційної ради   з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/ СНІДу

всі соціальні групи

Ватутінська міська лікарня

тел. 6-22-56, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">vЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Створення комплексної системи послуг нового рівня, яка змогла б забезпечувати інформаційні потреби громадян

Засідання  « круглого столу»:

«Сучасна бібліотека: погляд у майбутнє»

тел.6-22-81

Стан соціального забезпечення учасників бойових дій

Круглих стіл

Лютий

Учасники бойових дій

Про участь громадських організацій з підготовці та проведенні 71-річчя міста

Круглий стіл з представниками громадських об`єднань

березень

Інститути громадянського суспільства міста

тел.6-21-74

Участь громадськості у заходах з  благоустрою та озеленення міста

Зустріч з представниками міських громадських організацій

березень -

Громадські об`єднання

Відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи

Основні соціальні проблеми молоді з метою формування навичок здорового способу життя»

Засідання «круглого столу»

березень

(04740) 6 22 48

Розвитк і модернізація бібліотеки міста

Діалогове спілкування: «Бібліотека – невід’ємна частина громади»

тел.6-22-81

Стан надання адміністративних послуг через ЦНАПи

тел.6-21-74

Стан соціального забезпечення осіб, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС

Круглий стіл

квітень

Особи, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

тел.6-21-74

Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в місті на 2017-2018 роки

Обговореннячерез засоби масової інформації,  з членами Громадської ради, на сайті міської ради та з депутатами

Малий і середній бізнес

Відділ соціально-економічного розвитку

Сучасна сім’я. Сімейні цінності та її традиції

Круглий стіл з нагоди Дня сім’ї.

тел.. 6 – 10 – 66

Шляхи співпраці влади, освіти, бізнесу, громадськості задля розвитку бібліотеки

Дискусійна палітра

Бібліотека для дорослих

Про стан надання та отримання жителями міста «теплих кредитів»

Відділ соціально-економічного розвитку

Мобільність міських служб у вирішенні кризових ситуацій в сім’ях

Семінар-практикум

травень

сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах

(04740) 6 22 48

Проект рішення міської ради  «Про місцеві податки і збори на 2018 рік»

Засідання координаційної ради з питань розвитку підприємницької діяльності

Мале та середнє підприємництво

Патріотичне виховання , як пріоритет молодіжної політики в Україні

Круглий стіл з нагоди Дня Молоді.

Молодіжне середовище

тел.. 6 – 10 – 66

Можливості мережевих технологій у  вдосконаленні форм інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів, надання доступу до своїх фондів і різноманітних інтернет-ресурсів

Конференція: «Бібліотека – гарант вільного доступу до інформації»

Всі соціальні групи

Бібліотека для дорослих

Стан впровадження реформ в медичній галузі

тел.6-21-74

Соціальна політика та соціальна робота

Засідання «круглого столу»

(04740) 6 22 48

Стан виконання  міської  цільової соціальної  Програми протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу   2016-2018 роки

Засідання координаційної ради   з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/ СНІДу

всі соціальні групи

Ватутінська міська лікарня

Ефективність бібліотечних послуг в  роботі з юнацтвом

Круглий стіл: «Роль бібліотеки у системі інтелектуального та духовного збагачення молоді та юнацтва»

вересень

Бібліотека для дорослих

Стан соціального забезпечення ветеранів війни, праці, учасників АТО

вересень

тел.6-21-74

Роль громадських організацій в реалізації державної політики та укріпленні місцевої демократії

«круглий стіл» з представниками інститутів громадянського суспільства

жовтень

тел.6-21-74

Торгівля людьми: минуле чи сьогодення

Круглий стіл з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

жовтень

тел.. 6 – 10 – 66

Якою має бути бібліотека, щоб відповідала потребам молоді?

Опитування:«Молодіжна бібліотека: популярність, репутація, бренд»

листопад

Молодь, юнацтво

Бібліотека для дорослих