Комунальне некомерційне підприємство

«Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради»

Форма власності комунальна

Юридична адреса -  20250  Черкаська обл., м.Ватутіне, вул. Чайковсього,11,  тел/факс (04740) 6-24-59,

веб-сайт: https://vatytine.lic.org.ua

Керівник –    ТАБАЧИШИН Віктор Павлович                 тел.. (04740) 6-24-59

Графік прийому громадян з особистих питань

Дні прийому       Години прийому

Понеділок –      14.00 - 15.00

Середа –             10.00-12.00

П’ятниця –         14.00 – 15.00

Заступники директора

Медичний директор  -   тел. (04740) 6-24-59

Заступник з економічних питань -   тел.(04740) 6-30-72

КНП «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради»

Станом на 31.12.2020 року в лікарні функціонує 76 ліжок, в т.ч.  по профілю: терапевтичні – 17, інфекційні – 10, хірургічні – 10, травматологічні – 3, урологічні – 3, ЛОР – 4, гінекологічні – 10, неврологічні – 9, дитячі – 10.

Станом на 31.12.2020 року в лікарні працює 19 лікарів, 9 з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 – першу, 3 - другу і 2 – сертифікат лікаря - спеціаліста. З 76 середніх медичних працівників 58 – це спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії, 7 – першої і 4 – другої.

Медичні послуги, які надає підприємство

З 01 квітня 2020 року КНП «Ватутінська МЛ ВМР» фінансується за надані послуги за договором з НСЗУ за  наступними пакетами медичних послуг:

«Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій»;

«Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах»;

«Амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу»;

«Езофагогастродуоденоскопія»;

«Колоноскопія»;

«Діагностика, лікування та супровід осіб із вірусом імунодефіциту людини»;

«Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії».

Підставою надання безкоштовної амбулаторної  допомоги (консультації вузькопрофільного спеціаліста) є:

наявність направлення лікаря з надання первинної медичної допомоги (сімейного лікаря або педіатра), з яким укладено декларацію.

Підставою надання послуги планового стаціонарного лікування є :

• направлення сімейного лікаря або педіатра , з яким укладено декларацію про вибір лікаря;
  • направлення лікуючого лікаря;
  • направлення з іншого клінічного підрозділу та/або закладу в разі перебування пацієнта на стаціонарному лікуванні.

В разі самозвернення (без направлення) – консультація, обстеження та лікування є платними. Без направлення сімейного лікаря можна звернутись до стоматолога, психіатра/ нарколога, гінеколога.

Послуги з надання медичних оглядів, масажу  не входять до програми медичних гарантій та проводяться на платній основі згідно з переліком платних послуг, які надаються в закладах охорони здоров’я, затверджених постановою КМУ від 17.09.1996 №1138.

Рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради від 19.06.2020  № 136 «Про Положення про надання платних послуг з медичного обслуговування, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради» (посилання https://drive.google.com/file/d/1dXxB03OOfHOE8hdwujYXn70vlyaNJReU/view )

СТАТУТ