22 грудня члени виконавчого комітету вдруге протягом місяця зібрались на засідання, щоб розглянути вкрай важливі питання, що потребують нагального вирішення. Засідання провів міський голова Олександр Заборовець.

Під головуванням Президента Володимира Зеленського відбулося термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України щодо невідкладних заходів, яких має вжити держава після рішення Конституційного Суду щодо неконституційності окремих положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України.

Альянс не уявляє безпеку Чорного моря без України та Грузії й більшість країн-членів НАТО підтримують майбутнє членство нашої країни в Альянсі.

Про це Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сказав у ексклюзивному коментарі Укрінформу.

13 жовтня 2020 року під головуванням заступника міського голови Таїсії Дудник відбулося засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ – інфекції та СНІДу.

Дочірні категорії

Анонси подій