На виконання доручення голови Черкаської обласної державної адміністрації від 04.11.2015 №48-Д, розпорядженням міського голови Олександра Лисюка від 18.11.2015 №116/04-02 створено Центр допомоги учасникам антитерористичної операції (далі – Центр), затверджено його склад та Положення.

Центр утворений з метою забезпечення взаємодії структурних підрозділів Ватутінської міської ради, виконавчого комітету, волонтерських та громадських організацій для сприяння в забезпеченні військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України, які несуть службу в зоні антитерористичної операції, при вирішенні питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції, зокрема в лікуванні, реабілітації, соціальному захисті та адаптації, сім’ям загиблих учасників АТО. Співголовами Центру призначено голову відокремленого підрозділу громадської організації «Самооборона Майдану в Черкаській області» м.Ватутіне та заступника міського голови.

Основними завданнями Центру є:

• визначення потреб та організація забезпечення, по мірі можливості, військовослужбовців необхідним обладнанням, засобами індивідуального захисту, особистої гігієни, одягом, продуктами харчування тощо, та доставка допомоги до місць дислокації військових частин;
  • збір та опрацювання інформації щодо проблемних питань та потреб учасників антитерористичної операції та їх родин, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції;
  • організація заходів щодо вирішення проблем учасників антитерористичної операції, в тому числі, пов’язаних з їх лікуванням, реабілітацією та соціальною адаптацією, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції;
  • координація дій структурних підрозділів Ватутінської міської ради, виконавчого комітету, громадських об’єднань учасників антитерористичної операції, волонтерських та інших громадських організацій, підприємств, установ при вирішенні зазначених питань;
  • здійснення моніторингу стану вирішення проблемних питань.

Засідання Центру проходять в приміщенні сесійної зали Ватутінської міської ради та її виконавчого комітету за адресою: просп. Дружби, 8. Телефон гарячої лінії Центру +38(04740) 6-23-42.

За інформацією відділу соціально-економічного розвитку