gerbuk.JPG

22 січня

День Соборності України

28 січня

10.00 (сесійна зала) - Засідання  виконавчого комітету Ватутінської міської ради

1.       

Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та організацій, інших споживачів Ватутінському комунальному підприємству теплових мереж.

2.       

Про покладання зобов’язання з виконання робіт по поточному ремонту та утриманню об’єктів і елементів благоустрою сіл Чичиркозівки, Стецівки та Юрківки на Ватутінське ВУЖКГ.

3.       

Про відшкодування вартості витрат за спожиту електричну енергію вуличного освітлення сіл Чичиркозівки, Стецівки, Юрківки.

4.       

Про стан виконання міської Програми роботи з обдарованою молоддю на 2016-2020 роки.

5.       

Про проект змін до підрозділу «Обдаровані діти» розділу І Програми розвитку освіти м. Ватутіне на 2017-2021 роки.

6.       

Про заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів на утримання закладів освіти Ватутінської міської ради в 2021 році.

7.       

По передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Ватутінської міської ради.

8.       

Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких особи, що притягнуті до кримінальної відповідальності за вироком (ухвалою) суду, відбуватимуть кримінальне покарання у вигляді громадських робіт у 2021 році.

9.       

Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких особи, що притягнуті до адміністративної відповідальності за постановою суду, відбуватимуть адміністративне стягнення у вигляді громадських (суспільно корисних) робіт у 2021 році.

10.  

Про План природоохоронних заходів міста Ватутіне на 2021 рік.

11.  

Про утворення комісії з питань дотримання вимог законодавства про працю, легалізацію виплати заробітної плати, зайнятості населення та трудових відносин з найманими працівниками.

12.  

Про внесення змін в пункт 2 рішення виконавчого комітету від 22.12.2020 №310 “Про тариф на послугу з централізованого водовідведення, що надається Ватутінським комунальним виробничим підприємством “Водоканал” споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення комунальному підприємству “Водопостачання та водовідведення Звенигородської міської ради”.

29 січня

10.00 (сесійна зала) - Засідання 4-ї  чергової сесії Ватутінської міської ради

1

Депутатські запити

2

Про цільову програму «Призовна дільниця» на 2021-2025 роки.

3

Про Положення відділу освіти Ватутінської міської ради в новій редакції 

4

Про внесення змін до підрозділу «Обдаровані діти» розділу І Програми розвитку освіти м. Ватутіне на 2017-2021 роки.

5

Про нову редакцію додатку 4 до рішення Ватутінської міської ради від 24.12.2020 №2-66/VІII «Про структуру та штатну чисельність відділу освіти Ватутінської міської ради»

6

Про оплату праці міського голови у 2021 році.

7

Про затвердження детального плану території.

8

Про затвердження детального плану території.

9

Про передачу у власність земельної ділянки по вул. Шовковична,14

10

Про надання згоди громадянам на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Садова,6

11

Про проведення інвентаризації земельної ділянки, розташованої в адміністративних межах с. Юрківка.

12

Про надання згоди громадянам на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул.Дружби,23-а с.Стецівка, Черкаської області

13

Про внесення змін до Договору на виконання послуг зі збирання, вивезення та розміщення твердих побутових відходів на території м. Ватутіне та с. Скаливатка.

14

Про вступ до складу засновників.

15

Різне.