UAEU2.JPG

Шановні працівники металургійної і гірничодобувної промисловості міста!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

У цей  відповідальний і нелегкий для нашої країни час  ваша важка і дуже важлива для всього суспільства праця заслуговує найвищої поваги. Гірничо-металургійний комплекс - це найбільш значимий сектор української економіки. Від його успішної діяльності залежить розвиток інших базових галузей вітчизняної економіки - автомобільної, машинобудування, суднобудування, аграрної, будівництва.

Цю важливу галузь в нашому місті представляє ПАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів», яке здійснює видобуток та переробку вторинних каолінів. Тут працюють дійсно висококваліфіковані робітники, справжні майстри своєї справи, які щоденно підтверджують свій професіоналізм. Ви працюєте на благо рідного міста, підвищення добробуту співвітчизників. Тому висловлюю вам щиру вдячність за вашу загартованість та бойовий настрій, за вашу нелегку працю!  

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у всіх справах, родинного добробуту   і  достатку,  миру і злагоди в суспільстві, впевненості  і натхнення у благородній праці на благо українського суспільства та розвитку нашого міста і регіону!

З повагою міський голова О.Лисюк