Шановні ватутінці!

Сердечно вітаю вас з Днем міста, святкування якого ми повернули на останню неділю травня, як це було раніше. День народження міста як і день народження будь-якої людини — це гарна нагода згадати наші позитивні досягнення, уроки і висновки, а також це точка відліку для реалізації нових планів і завдань. В нашому випадку тих, які стосуються добробуту громади, перспектив соціального розвитку, духовних аспектів, краси, гармонії і благоустрою нашої рідної домівки — міста Ватутіне, підвалини якого було закладено майже сімдесят років тому.

Низько вклоняємося бойовому і трудовому подвигу дідів і батьків — невтомних шахтарів, будівничих, металургів, людям різних професій і різних соціальних прошарків, які залишили нам у спадок це затишне місто і все в ньому для повноцінного життя, для майбутнього, для праці, навчання, розвитку.

З часу останніх виборів минуло півроку. Дуже хотілося б, щоб наших позитивних справ, які реально відчули мешканці нашої громади, на фоні численних кризових явищ в Україні, було більше. Та навіть ті невеличкі досягнення, які є, дають нам віру в майбутнє.

Основа міського благоустрою — злагоджена робота комунальних підприємств. Без збоїв було закінчено опалювальний сезон. Оптимізація тепломережі дала можливість більш раціонально використовувати тепло. Згодом буде переведено на автономне опалення ЗОШ № 6, що дасть велику економію енергоресурсу. Введення двоставкового тарифу, яке ми плануємо, полегшить навантаження на споживачів та забезпечить підприємство обіговими коштами в літній період, зокрема, на виконання ремонтних робіт та підготовку до наступного опалювального сезону.

В опалювальний період працівники підприємства в стислі терміни ліквідували великі пориви тепломережі. Пройшов експертизу проект реконструкції газових пальників міської котельні та проект заміни модулів котельні Ватутінської міської лікарні, з часу відкриття якої минуло вже 10 років.

Велике занепокоєння викликала робота КВП «Водоканал». Після зміни керівництва підприємства вдалося досягнути домовленостей із Звенигородкою. Частково погашено заборгованість заробітної плати, сплачено єдиний внесок. Велику допомогу в плані виконання ремонтних робіт на прохання влади надає Ватутінський комбінат вогнетривів, зокрема, голова правління ПАТ Денис  Літвін.

Великих витрат потребує ремонт житлового фонду. На жаль, призупинено фінансування програми ремонту ветхого житла, на яку потрібно десятки мільйонів гривень. Потребують ремонту дороги міста, прибудинкова територія, яку час від часу пошкоджували, коли прокладали підземні комунікації, кабелі, ліквідовували пориви мереж. Кошти на виконання цих робіт мають надійти з бюджету розвитку, а технічне забезпечення робіт виконуватиме приватний підприємець Олександр  Климчук, який має сучасну спеціальну техніку.

Ватутінська міська лікарня вклинилася в програму придбання цифрового флюорографа вартістю 1 мільйон 300 тисяч гривень за умови 25-відсоткового місцевого фінансування. Вважаю, що це дуже важливо для охорони здоров’я міста і майбутнього розвитку галузі.

В контексті наших напрацювань не можна обминути проблему, яку наразі ми не можемо вирішити. Це фінансування міського професійно-технічного ліцею.

В даний час маємо певні напрацювання, які стосуються об’єднання територіальних громад міста Ватутіне, сіл Юрківки, Стецівки і Чичиркозівки.

При нагоді висловлюю вдячність громаді міста за участь в суботниках, за вболівання про чистоту і порядок в місті.

Нам виповнюється 69 років, наступного року місто буде відзначати семидесятиліття. Щиро вітаю всю громаду, кожного ватутінця, кожну родину з Днем міста — світлим святом, яке обов’язково повинно бути в нашому житті, щоб наповнити його гордістю за наш мальовничий край, наших трудящих людей, духовністю і вірою в майбутнє, у мир і спокій в нашій країні. Зичу всім міцного здоров’я, родинного щастя, віри, любові, добробуту і успіхів, а нашому місту — щасливих подій, економічного і соціального розквіту і перспектив.