9may.JPG

Дорогі, милі, чарівні жінки! Прийміть щирі вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Роль жінки в сучасному світі неможливо переоцінити. Ви впевнено досягаєте професійних висот в різних сферах, з кожним роком збільшується кількість жінок, які мають значні досягнення в політичній та громадські діяльності.

Ви завжди були і будете залишитися символом життя на землі, краси і чарівності, джерелом натхнення. Ви є тією душевною основою, яка зберігає сім'ю, підтримує тепло домашнього вогнища, дбайливо передає з покоління в покоління народні традиції та звичаї.

Ви надихаєте представників протилежної статі на творення, на перемоги і підкорення нових вершин, даруєте нам тепло і турботу, мудрою порадою підтримуєте в скрутну хвилину, вселяєте впевненість та робите життя щасливішим.

З прадавніх віків жінку в Україні величали Берегинею. І сьогодні наші жінки є уособленням віри в подолання всіх труднощів і перешкод. Ми щиро віримо, що завдяки молитвам матерів, настане мир на нашій землі, повернуться живими бійці із зони АТО, що ми у своїй вільній і незалежній країні будемо самостійно будувати щасливу і могутню державу.

Дорогі жінки, у цей прекрасний весняний день щедро зичу вам віри в краще майбутнє – воно неодмінно настане, віри в людей – вони переважно є добрими, віри в себе – це є запорука успіху. А ще бажаю міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку, родинного затишку і палкого кохання, здійснення всіх мрій та гармонії в житті.

Хай посмішка і тепло пробудженої природи та чарівне свято додадуть вам сил та впевненості у собі. Хай будуть святковими ваші будні і на вашу честь розквітають квіти й звучить музика.

Нехай теплий і ніжний подих весни, зігрітий сонячним промінням і першими квітами, дарує кожній із вас щасливу жіночу долю та довголіття.

Хай життя збагачує вас неперевершеною жіночою мудрістю, дарує приємні несподіванки, необмежені можливості, цікаві зустрічі й тепло близьких людей

Вічної вам весни і молодості, шановні наші жінки. І ще раз зі святом!