Ось і настає 2016 рік – рік великих сподівань і надій. Яким він буде багато в чому залежить від кожного з нас. Від того як ми будемо працювати, які здійснювати вчинки.

Рік, що минає був різним: і сумним і радісним. Але всі події ми переживали всією громадою разом, адже ми одна велика, міцна і дружна родина. Спільно нам під силу подолати будь-які труднощі, вирішити будь-які проблеми.

У новому році бажаю всім в першу чергу злагоди і миру на нашій землі, міцного здоров’я, добробуту, родинного тепла і затишку. Нехай рік, що наступає, буде обов’язково багатим на позитив і приємні подій, на високі врожаї і здобутки, на здійснення найзаповітнішим мрій, на значні та ефективні перетворення в нашому суспільстві.

Хай новорічні свята будуть веселими і щасливими: з подарунками, сміхом, вірними друзями, веселими забавами.

З повагою міський голова О.Б.Лисюк