Це – свято нашого способу суспільного життя, в основі якого – самоврядна громада. Це глибоко слов’янська і давньоруська традиція, що бере свій початок з часів Київської Русі. Це – традиція вільних людей, які визнають лише виборних представників громади, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною.

Саме органи місцевого самоврядування об'єднують громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити життя в Україні щасливим та багатим.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за плідну працю, за високий професіоналізм, відповідальність у здійсненні своїх повноважень.

Щиро бажаю вcім міцного здоров’я, миру, злагоди, наснаги, витримки та оптимізму, щоб плоди роботи на благо міста, краю і держави були рясними, а результати – очевидними! Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розквіту України, невпинному її руху до щасливого майбуття!

З повагою міський голова О.Б.Лисюк