Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята
!

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона ніколи не продається і не купується. Це не робота, а місія, яка несе добро та красу.

Сьогодні день, який об’єднує людей, які не уявляють свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги. І свою закоханість передають молодому поколінню. Працівники культури - люди особливі, адже талант дається не кожному, і щоб бути успішним, потрібно щодня натхненно працювати, проявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей. Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей, і робите все для того, аби галузь розвивалася, була живою та сучасною.

Дякуємо вам за вашу працю. Працівники Палацу культури, викладачі дитячої школи мистецтв, керівники театральної  та танцювальних студій працюють плідно. Ваші творчі колективи щиро дарують нам своє мистецтво на різноманітних міських святах, а також  прославляють наше місто на обласному, всеукраїнському рівнях та навіть за межами країни.

Ми всі вдячні вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури. Будьте ж вірні своїм мріям і ідеалам, продовжуйте працювати на благо культурної спадщини українського народу

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, добра, родинного затишку, спокою в родинах, особистого щастя, реалізації творчих проектів, нових здобутків та невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою міський голова Олександр Лисюк, колектив міської ради та її виконавчого комітету