gerbuk.JPG

Шановні працівники харчової промисловості міста!

Щиро вітаємо вам з професійним святом!

Свято було встановлене ще в роки існування СРСР в 1966 році, і з тих часів традиційно відзначається у третю неділю жовтня. Цей день своїм професійним святом вважають не тільки колективи підприємств, які давно відомі як виробники якісної харчової продукції, але й десятки малих приватних підприємств, підприємців.

У харчовій галузі сумлінно працює багато висококваліфікованих майстрів своєї справи – це цукровари, хлібопекарі та борошномели, кондитери, виробники м'яса та молочної продукції і багато інших фахівців, які своєю наполегливою працею забезпечують зростаючий попит людей на продукти харчування. Хліб і сіль, торти і тістечка, молочні та ковбасні вироби, соки і води, дитяче та дієтичне харчування, і це далеко не вичерпний перелік продукції, яка виробляється вітчизняними виробниками.

Прилавки наших магазинів і супермаркетів майорять яскравими обгортками та етикетками. Розмаїття продуктів, які ми споживаємо сьогодні, здається, нескінченне. Всі ви гідно тримаєте торгову марку, забезпечуючи високу якість продукції, знаної в Україні, та за її межами. Харчова промисловість здолала нелегкий шлях становлення, і сьогодні ми з гордістю відзначаємо, що у галузі є історія, є значні здобутки і є чудові перспективи подальшого розвитку.

Кожен наш день починається з філіжанки запашної кави чи чаю, бутерброду чи тістечка до них. І ми за це вдячні дбайливим рукам харчовиків. Тож, дорогі працівники харчової промисловості, прийміть слова заслуженої подяки, шани і найщиріші вітання. Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.

Зичимо вам міцного здоров'я, наснаги, високих матеріальних статків у ваших сім'ях та нових виробничих успіхів на благо країни.

З повагою міський голова Олександр Лисюк, колектив Ватутінської міської ради та виконавчого комітету