Шановні захисники України, ветерани війн, волонтери!

Щиро вітаємо вас з Днем захисника України та Днем українського козацтва!

Упродовж століть, 14 жовтня, відзначається велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. І з роками воно набуло особливо важливого змісту, адже пов’язане з боротьбою за свободу та порятунком рідної землі від ворогів. В часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День українського козацтва, адже Матір Божа вважалася покровителькою усього українського козацтва, які глибоко й щиро шанували образ Матері Божої, вірили в її силу.

Тернистим був шлях до волі, за неї боролися ті, хто є гордістю нашого народу, - запорізьке козацтво, гайдамаки, січові стрільці, учасники Другої світової війни, а з недавніх пір – захисники, які відстоюють незалежність і цілісність країни на Сході у боротьбі з російським агресором.

Ми вшановуємо сучасних захисників та героїв різних епох нашої історії. Адже боронити батьківську віру, благословенний край своїх пращурів, сини і дочки України завжди вважали святим обов’язком. Висловлюємо щиру вдячність кожному, хто підтримував наших бійців, хто допомагав мирному населенню, хто з перших днів збройного конфлікту доставляв на фронт продукти харчування, медикаменти, одяг, та все найнеобхідніше, а також такі жадані листи з дому, які зігрівали серця бійців, вселяли віру в перемогу. Доземний уклін вам захисники української землі, повага і шана волонтерам.

Це також і день пам'яті тих, хто впродовж століть боровся за свою землю, і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Ми вшановуємо світлу пам’ять тих, хто в різні століття та роки поклав життя за мир та цілісність країни. Нажаль війна не буває без жертв, і сумні звістки лунали й у нашому місті. Під час несення служби в зоні АТО в серпні 2015 року загинув Євген Іванченко, в травні 2016 - помер Богдан Мороз. Після повернення зі служби перервалося життя Ольги Зеленюк-Юріної, Віталія Вдовиченка, Олега Меретукова, Юрія Шпильового. Вічна пам’ять Героям!

Але жертви війни не були марними. Ми навчилися оберігати свою країну, підтримувати один одного та надавати невідкладну допомогу. Спільними зусиллями проведена значна робота по відновленню боєздатності армії, і тепер ми маємо військо, здатне відбити агресію навіть найсильнішого ворога.

Бажаємо всім захисникам України, ветеранам війн та збройних конфліктів, ветеранам АТО та волонтерам міцного здоров'я, усіх життєвих гараздів, родинного затишку, тепла та злагоди в родинах, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

З повагою міський голова Олександр Лисюк, колектив міської ради та виконавчого комітету