1 жовтня в усьому світі відмічається Міжнародний День Музики, який був заснований Міжнародною Музичною Радою/ЮНЕСКО з ініціативи її першого президента, видатного скрипаля і музикознавця Йегуді Менухіна. Ця дата була обрана не випадково, адже осінь є «Музою» багатьох відомих художників, композиторів та виконавців.

У світі знайдеться мало людей, байдужих до музики, яка володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина. Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини, адже мову музики розуміють всі, незалежно від національності, віку та соціального статусу.

З професійним святом вітаємо викладачів Дитячої школи мистецтв, які збагачують добром та духовністю своїх вихованців, відкривають їм шлях до вершин виконавської майстерності та юних музикантів, для яких музика стала невід’ємною частиною життя. Вітаємо всіх учасників аматорських колективів Палацу культури та їх керівників, які дарують нам незабутні хвилини спілкування з цим чарівним та вічним мистецтвом. Вітаємо  також поціновувачів музики, танцю та театру, як складових музичного мистецтва. Містяни високо цінують ваш вагомий внесок у її розвиток, адже своєю плідною працею та безмежною закоханістю у справу свого життя звеличуєте місто на обласному, регіональному, республіканському рівні та за межами України.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру й добра, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу, задля популяризації й процвітання музичного мистецтва. Нехай здійсняться намічені плани та мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою міський голова Олександр Лисюк, працівники міської ради та виконавчого комітету