Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено Указом Президента України, враховуючи великий внесок бібліотек у розвиток освіти, науки і культури та необхідність подальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

Бібліотека сьогодні – це скарбничка знань та інформації. В наш час можна завантажити й купити майже будь-яку книгу. Але, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. Сьогодні сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори. Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня молодого покоління.

У цей день є особлива нагода подякувати бібліотечним працівникам міста за кропітку працю та вміння виховувати грамотного читача, навчати його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.

З нагоди вашого професійного свята бажаємо вам, дорогі бібліотекарі, творчого завзяття, нових успіхів у справі посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві. Щастя вам і добра, миру в душі та злагоди в родині, міцного здоров'я та невичерпного оптимізму. І щоб протягом усього життя вас ніколи не залишали добрий настрій, надія, віра і любов.

Нехай надалі бібліотека залишатися теплим вогнищем культури і наснаги.

З повагою міський голова Олександр Лисюк, працівники міської ради та виконавчого комітету