Туризм – це ціла сфера життя, яка охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів. Наша країна, з її вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму. Вона варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Ми впевнені, основні здобутки туристичної галузі України ще попереду. Треба багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави.

Тож вітаємо всіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Щиро бажаємо працівникам індустрії туризму вагомих здобутків та самореалізації в житті, а туристам – цікавих пригод, захоплюючих подій, незабутніх подорожей, яскравих емоцій і добрих людей на шляху.

Нехай здоров’я і фінанси дозволяють, а життя розташовує до подорожей. І нехай компас долі завжди вказує на добробут і успіх та здійснення заповітних мрій

З повагою міський голова Олександр Лисюк, колектив міської ради та виконавчого комітету