Шановні працівники лісових господарств!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

Благородна праця лісівників завжди була важливою та незамінною для суспільства, адже від її результатів залежить теперішнє та майбутнє нашої держави. Це професійне свято, відзначається золотої осені, і є своєрідним іспитом для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу.

Саме від вас залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви активно впроваджуєте новітні природозберігаючі технології, щоб залишити у спадок нащадкам насправді зелену планету.

Прийміть, шановні лісники, слова щирої вдячності й пошани за вашу невтомну працю, вагомі зусилля задля добробуту нинішнього та майбутнього поколінь.

Щиро бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, оптимізму, творчого натхнення на подальшу плідну працю і віри в краще майбутнє.

Нехай ліс, вирощений вашими дбайливими руками, приносить радість і задоволення від спілкування з ним.

Хай  в оселі кожного панує душевне тепло і родинний затишок, мир і злагода.

З повагою міський голова Олександр Лисюк колектив міської ради та виконавчого комітету