Шановні працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, прийміть вітання з професійним святом - Днем рятівника.

Важко підібрати слова, щоб описати важливість вашої роботи, бо трапляються події, які могли мати дуже сумні наслідки, якби не кропітка та злагоджена робота рятувальників. Адже здатність співчувати і допомагати в біді – це риси, які притаманні обраним і кращим. Вдячні вам за те, що ви цілодобово підтримуєте бойову готовність до боротьби з незваним лихом, і завжди готові якнайшвидше прийти на допомогу тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Шановні рятувальники! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом, і нехай ваша робота завжди буде оцінена належним чином. Нехай множаться ваші сили і благі справи, нехай поруч знаходяться близькі і милі серцю люди.

Міцного вам здоров'я, наснаги та терпіння у нелегкій праці, надійних товаришів, готових завжди прийти на допомогу. А в час, коли ви рятуєте людські життя, нехай вас оберігає Господь і обдаровує своїми щедротами.

З повагою міський голова Олександр Лисюк колектив Ватутінської міської ради та виконавчого комітету