Шановні працівники фізичної культури і спорту, вчителі, тренери, ветерани галузі, всі, хто бере участь у розбудові фізкультурно-оздоровчого руху Ватутіного!

Дорогі спортсмени і фізкультурники, уболівальники і шанувальники спорту!

Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави та міста.

Щиро дякуємо подвижникам, вчителям, тренерам і наставникам, які гартують у своїх вихованців цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, допомагають розвивати волю.

Бажаємо всім тренерам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Зичимо всім спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних ватутінців.

Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!

З повагою міський голова Олександр Лисюк, колектив Ватутінської міської ради та виконавчого комітету