Шановні вчителі! Дорогі учні, батьки!

Щиро вітаємо всіх з початком нового 2020 – 2021 навчального року!

Сьогодні пролунає довгоочікуваний дзвоник, який сповістить про початок нового навчального року і покличе малечу і молодь на перший урок, першу лекцію. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Усі шляхи цього дня ведуть до школи, де розпочнеться новий етап у здобутті знань.

Дорогі школярі! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен прийдешній день, кожен впевнений крок у здобутті знань. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів, будьте активними у громадському житті.

Особливим і дуже важливим цей день є для маленьких першокласників, які цього року вперше переступлять поріг рідної школи й помандрують незвіданими стежками країни знань. Сьогодні для них все буде вперше: і шкільний дзвоник, і знайомство з першим вчителем та шкільними друзями.

Хвилюючим цей день є й для одинадцятикласників, бо вони найближчим часом будуть обирати дорогу в доросле життя, і цей навчальний рік є останнім роком перебування в стінах рідної школи. Тож насолоджуйтесь моментами шкільного життя, як неоціненним дарунком долі. Постійно вчіться і вдосконалюйте свої знання, творіть на благо свої держави. І запам’ятайте: освіта збереже Україну!

Щиро бажаємо всім учням та вчителям наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і миру! Будьте здоровими і сильними духом, приймайте мудрі рішення та натхненно йдіть до досягнення поставленої мети. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій кожному учню, у кожну школу, кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти вам!

З повагою міський голова Олександр Лисюк, колектив міської ради та виконавчого комітету