В другу неділю серпня своє професійне свято святкують люди, які створюють красу, комфорт та затишок, без праці яких не було б міст, сіл та навіть цілих регіонів і країн.

Всіх проектувальників, майстрів, виконробів та представників численних будівельних спеціальностей, вітаю з професійним святом – Днем будівельника!

Від щирого серця дякую за нелегку та творчу працю, яка здавна овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Адже ті, хто будують житло, лікарні, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, дарують радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.

Саме будівничим дісталася висока місія - залишити після себе добрий слід у нашому краю. І тому працю будівельника по праву називають звітом перед майбутнім, перед дітьми й онуками, перед історією й культурою.

Результатом тяжкої та наполегливої праці представників будівельної галузі є наше прекрасне місто, народження якого розпочалося в далекі повоєнні роки, а зараз воно потопає в зелені дерев та пахощах квітів. Вітаю ветеранів галузі, які залишили нам Ватутіне в спадок. Місто - в якому народжуються, живуть та працюють ваші діти, внуки та правнуки. Місто, яким милуються люди, які потрапляють сюди вперше, і ті – які залишаються тут на завжди.

Сердечно бажаю всім представникам галузі міцного здоров’я, творчої наснаги, щастя, добра, мирного неба над головою і належної оцінки такої нелегкої, але потрібної праці.

Нехай ваша робота приносить вам радість і достаток, а людям – затишок зручних осель. Зі святом вас!!!

З повагою міський голова Олександр Лисюк