Шановні працівники Ватутінського комбінату вогнетривів!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом представників мужньої, важкої та край необхідної для розвитку та економічного укріплення держави галузі – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, який відзначається щороку у третю неділю липня!

Професія металурга – одна з найпочесніших. Працівники гірничо-металургійного комплексу відзначаються відповідальним ставленням до роботи, силою духу, високим професіоналізмом, завжди готові до трудових подвигів і є гідним прикладом робочої людини.

Ватутінський комбінат вогнетривів є візитівкою нашого міста, забезпечує значну кількість ватутінців робочими місцями і вносить вагомий внесок в соціально-економічний, культурний і спортивний розвиток міста.

Дякуємо вам за трудові досягнення, за щире переймання проблемами громади, за посильну допомогу у вирішенні проблем місцевого рівня, за підтримку медичних закладів, спортивних клубів. Ви наші вірні партнери і помічники.

Дякуємо за звитяжну працю і ветеранам металургійної галузі, яких у місті дуже багато, адже після закриття шахт основним роботодавцем став саме комбінат вогнетривів і значна частина містян та жителів навколишніх сіл відчула на собі нелегкі будні роботи на підприємстві.

Щиро вітаємо працівників комбінату, ветеранів галузі та їх родини зі святом і бажаємо всім щастя, здоров'я, реалізації намічених планів, добробуту, достатку, сімейної злагоди і миру.

Нехай успішно працює і розвивається комбінат, нарощує потужність, поповнюється кваліфікованими працівниками,  впроваджує новітні технології, здобуває заслужену славу у споживачів продукції не тільки в Україні, а й за її межами.

З повагою міський голова Олександр Лисюк, колектив Ватутінської міської ради та виконавчого комітету