Шановна громадо міста Ватутіне та села Скаливатка!

Щиро вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України

28 червня 1996 року незалежна Україна отримала Основний закон держави, коли Верховна Рада, висловлюючи суверенну волю громадян і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави.

Конституція увійшла в наше суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Хоч цього року нашій Конституції виповнюється лише 24 роки, але своїм корінням вона значно старша. Її глибина — у мудрості предків, у пам’яті століть, в утвердженні української нації.  Але нічого не буває постійним. Тому і Основний закон держави потребує вдосконалення і змін, відповідно до реалій сьогодення.

Всі зміни які вносяться до Основного закону країни направлені на покращення життя її народу. Народу, який протягом всього існування прагнув миру, свободи та незалежного життя, який  здобував право жити у вільній державі у жорстокій боротьбі. Низько вклоняюсь усім, хто вкладає в Україну свою працю та інтелект, хто боронить і захищає її від ворога, хто примножує її багатства і славу.

Глибока шана тим, хто зустрічає свято на передовій – ми пишається вашою сміливістю, самопожертвою і патріотизмом. Вічна пам'ять українцям які в різні часи віддали свої життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Зичу всім стабільності, впевненості у своїх силах, світлого, багатого майбутнього, повного любові, миру, злагоди, затишку й тепла в ваших оселях. Вірю, що життя в нашій країні з кожним днем буде поліпшуватися, демократія міцнітиме, а Конституція стане надійним гарантом щасливого життя кожного українця.

Нових здобутків в ім’я України та її народу! Слава Україні! Слава творцям демократичної держави!

З повагою міський голова Олександр Лисюк