Сьогодні у нас свято, якого немає у жодному календарі і воно буває лише раз у житті кожної людини. Ми проводжаємо у доросле життя 103 випускники чотирьох шкіл міста. Вже скоро їм лікувати хворих, навчати дітей, будувати заводи, робити відкриття, керувати державою. Від них залежить наше подальше життя і майбутнє України.

Шановні випускники! Щиро вітаю вас із закінченням навчання у школі та здобуттям середньої освіти. Ви пройшли надзвичайно важливий етап, і сьогодні прощаєтеся зі шкільними роками - найбільш безтурботною і щасливою порою життя.

Перед вами відкриваються нові можливості і перспективи. Одночасно на вас лягає велика відповідальність за долю Батьківщини. Завтра саме ви будете створювати новий світ, нову державу, примножувати славу і красу України.

Ви всі вже визначились із подальшим напрямком здобуття освіти, поставили перед собою мету в отриманні професії. Тож щиро бажаю, щоб всі намічені вами плани були успішно реалізовані.

У дорослому житті вам доведеться зіткнутись з новими викликами і труднощами. Можливо, не все буде вдаватись з першого разу. Будьте наполегливі.  Пам’ятайте також настанови своїх вчителів і батьків, не втрачайте багажу мудрості, який ви отримали  у своїх родинах та у стінах рідних навчальних закладів і пам’ятайте, що потрібно в житті поступати так, як велить ваша совість.

Щира подяка вчителям та працівникам освіти, які всі роки шкільного життя передавали вам безцінний капітал знань, навчали вас доброму і світлому, вкладали у вас часточку своєї душі, виховували вас патріотами і громадянами нашої держави.

Дякую і батькам наших випускників, які разом з дітьми пройшли складний шлях навчання, раділи успіхам своїх дітей, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину, були люблячими, терплячими. Сьогодні, як ніколи, щемлять ваші серця – як складеться доля ваших діток. То ж нехай ваші хвилювання будуть надалі пов’язані тільки з приємними подіями.

Шановні випускники! Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу, візьміть з собою наші щирі напутні слова, благословення батьків і вчителів.

Крокуйте по життю з вірою у завтрашній день та впевненістю у власні сили. Будьте багатими на добро, людяність, порядність. Нехай з вами завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники. Примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші Герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами. Гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави!

В добру і щасливу путь, наші дорогі випускники!

З повагою міський голова Олександр Лисюк