UAEU2.JPG

Шановні працівники державних закладів і установ!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби! Це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості та професійності, адже державні працівники перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою у вирішенні різних питань, а в першу чергу – соціально важливих.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Пам'ятайте, що довіра до влади починається з службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.

Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.

Бажаю всім державним службовцям добробуту, міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі та своєму народу.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

З повагою міський голова Олександр Лисюк