Друга світова війна кривавим смерчем прокотилася територією більшості країн світу. Дата 22 червня 1941 року назавжди залишиться трагічною сторінкою в історії України. В цей день, не оголошуючи війни, німецькі війська завдали потужного раптового удару по всьому західному радянському кордоні, і з того часу почався відлік найстрашнішої в історії людства війни, з масовими розстрілами, переслідуваннями, концтаборами, примусовою працею...

Україна серед перших зустріла ворога, наша рідна земля потопала в крові тисяч патріотів-захисників Батьківщини. Їй судилося стати одним з епіцентрів Другої світової. Війна двічі прокотилася по нашій землі, щоразу забираючи сотні і сотні тисяч жертв, а за собою лишала безліч безіменних могил, спалені села й зруйновані міста, смерть не оминула жодну родину, горе увійшло в кожен дім. Більше двох мільйонів громадян було вивезено на каторжні роботи до Німеччини.

Тож схилімо голови перед подвигами наших батьків і дідів, та тих, хто вступив у смертельний двобій з ворогом, і в кривавій боротьбі відстояв честь, свободу і незалежність Вітчизни. Вічна слава і вічна шана кожному, хто ціною власного життя відстояв право на свободу і незалежність нашої держави. Ми в неоплатному боргу перед ветеранами за мирне небо над головою, за світанки, не озвучені кононадами, за веселий і безтурботний дитячий сміх, за віру і надію у щасливе майбутнє, за омріяну єдність у межах однієї держави, яка привела Україну до незалежності.

Наша країна сьогодні знову перебуває у стані війни, на якій нащадки ветеранів Другої світової боронять нашу державу від агресії сусідів. Тому наше основне завдання сучасності - зберегти мир в країні, здолати всі труднощі, об’єднати народ України задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь, які мають жити  у мирній, вільній і незалежній державі.

Я свято вірю в перемогу, в те, що Україна буде жити в мирі і злагоді, що майбутнє обов`язково буде щасливим.

Вічна пам’ять загиблим!  Доземний уклін та шана ветеранам!

З повагою міський голова Олександр Лисюк