Шановні медичні працівники - лікарі, фельдшери, медсестри, молодший медичний персонал, ветерани галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника! Ваше професійне свято відзначається в червні під час цвітіння усієї природи. І це вельми символічно, адже ви оберігаєте найцінніше, що є в людини - її життя. Турбота про здоров'я людини - сенс життя людей у білих халатах, готових будь-якої хвилини надати кваліфіковану медичну допомогу всим, хто її потребує.

Професія медика в усі часи була чи не найпотрібнішою, адже саме від лікарів залежить збереження здоров’я нації, розвиток гармонійного суспільства та держави. Особливо важливою є роль медиків у період війни та надзвичайних ситуацій, коли професійна діяльність межує із самопожертвою.

Ми живемо у дуже непростий для держави час. Але саме в ці переломні моменти історії проявляються висоти людського духу, національної гідності, людяності, відданості клятві лікаря України. І наші медики з честю витримують всі випробування. І в час кардинального реформування галузі хочеться вірити, що незважаючи на ризики, нам вдасться збудувати ефективну систему охорони здоров’я, яка гарантуватиме пацієнтам якісну й доступну медичну допомогу, а медикам – належний соціальний статус і рівень оплати праці.

Це свято разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, професіоналізм та постійну готовність приходити на допомогу.

Земний уклін вам! Вірю, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Від усього серця вітаю з професійним святом і бажаю міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достаткм та доброго настрою. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається з сторицею. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю.

Зі святом вас! Щастя вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.

З повагою міський голова Олександр Лисюк