Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста! Ваша робота цікава, різностороння, а іноді навіть небезпечна. В журналістиці немає випадкових людей, адже не так легко стати майстром слова, мати хист не тільки зібрати матеріал, а й викласти його правдиво і цікаво. Ця справа потребує неабияких зусиль, певних навичок, знать, терпіння, а іноді і мужності.

У ваших руках сильна зброя – слово! Воно може запалити серця мільйонів або ж навпаки – внести сум’яття та зневіру. Дотримуючись норм професійної етики, ви підтримуєте конструктивний діалог з владою, висвітлюючи здобутки і вказуєте на проблеми.

Журналісти пишуть історію сьогодення і забезпечують право громадян на одержання найбільш повної і точної інформації. Як і багато років тому, залишаються незмінними три фундаментальні ознаки якісної журналістики: талант, совість і відповідальність перед суспільством.

У день професійного свята бажаю вам великих тиражів, поповнення читацької, слухацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного тепла, добробуту, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай не зраджує вас удача і творче натхнення!

З повагою міський голова Олександр Лисюк