Шановні ватутінці!

Щиро вітаю всіх з днем народження нашого рідного міста! Міста, яке  незважаючи на молодий вік, має свою історію: свої злети і кризові ситуації, свої поразки і досягнення. Але воно живе, розвивається і запорукою цьому є його працьовиті жителі.

В цей день висловлюю велику подяку нашим комунальним підприємствам, які у тяжкій фінансовій ситуації, продовжують працювати на належному рівні і безперебійно надають комунальні послуги.

Дякую медичним працівникам, які в період карантину відважно продовжують нести варту по захисту здоров’я  мешканців громади.

Вдячність і освітянам, які навчають і виховують майбутнє нашого міста і країни.

Дякую працівникам всіх підприємств, установ і організацій, які забезпечують життєдіяльність та економічний розвиток Ватутіного.

Щира подяка також керівникам, меценатам і жителям громади, які в період пандемії, фінансово та матеріально підтримали наших медичних працівників.

Ми всі любимо своє місто і творимо його разом. Дуже приємно відмітити, що цьогоріч активізувалась громадськість по впорядкуванню нашого парку. Прекрасна зона відпочинку біля водойми, скульптура Ангела і солов’я, висаджені дерева і кущі, тематичні таблички, інсталяція з напрямками до інших міст, пофарбовані лавки – все це створює окрасу паркової зони.

Багато роблять і підприємці, які не лише впорядковують території навколо своїх закладів, а й допомагають в благоустрої міста.

Це підтверджує, що ми одна громада, яка любить свій спільний дім ім’я якому - Ватутіне.

День народження – це завжди приємне і радісне свято. Свято, яке знаменує новий етап розвитку і час для аналізу попередніх досягнень. Хочу зазначити, що за період роботи нашої команди жодного разу ми не завершували фінансовий рік з боргами. Попри фінансові проблеми повністю. Вдалось зберегти інфраструктуру нашого міста.

Щорічно виділялись і освоювались кошти по ремонту міських доріг.

Проведені роботи по реконструкції аварійної ділянки напірного каналізаційного колектора, що уберегло місто від екологічної катастрофи.

Розпочато реконструкцію міського Палацу культури – візитівки міста та його архітектурної родзинки.

Знайдено інвестора, який планує збудувати на околиці міста біо-фотовольтаїчну електростанцію.

Правда, зробити хотілось набагато більше, але ми, як представники влади, є заручниками закону і маємо працювати лише в правовому полі. Тому не завжди бажання вдавалось повністю реалізувати.

Попереду новий етап розвитку міста. Воно стане центром об’єднаної територіальної громади, до якої увійдуть навколишні села: Стецівка, Чичиркозівка та Юрківка.  Це нові можливості, нові виклики і нові завдання. Але я впевнений, що об’єднання принесе позитивні зрушення.

Нам сьогодні лише 73 роки. Для віку людини – це майже життя, для населеного пункту – це період зародження і становлення. Вірю, що попереду в міста щасливе майбутнє. Тому бажаю всім  процвітання, здійснення мрій, успішної реалізації планів і задумів, міцного здоров’я, злагоди і добробуту кожній родині.

Ми звикли святкувати день народження міста з концертами, розвагами, атракціонами і масовим гулянням, але карантин, спричинений коронавірусом, вніс свої корективи. Тому святкування доведеться відтермінувати. Але воно відбудеться обов`язково.

А зараз щиро вітаю своє рідне місто з днем народження і всіх ватутінців зі святом.

З повагою міський голова Олександр Лисюк