З давніх-давен українці особливо шанують оборонців рідної землі, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу. В боях за Батьківщину наші співвітчизники заслужено здобули славу неперевершених воїнів. Тож недаремно День захисника України ми відзначаємо в день українського козацтва та  великого православного свята Покрови Пресвятої  Богородиці, яка завжди вважалась покровителькою  наших козаків.

Це святом, яке уособлює мужність і героїзм  оборонців та визволителів рідної землі. Нехай овіяне козацькою славою свято додасть енергії та оптимізму, сила та мужність  завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних.

Низький уклін нашим славним ветеранам і захисникам сучасності за високий героїзм і мужність, за віддані роки та життя задля щасливого майбутнього українського народу. Щирі вітання кожному, хто і сьогодні несе нелегку військову службу.

Від усього серця бажаємо вам богатирського здоров’я  та  довголіття, радості та добра, незламної волі, родинного затишку,  звершення всіх мрій і бажань, злагоди і миру в країні, плідної праці на благо українського народу, задля слави нашої рідної Вітчизни!

Слава нашим Героям! Слава Україні!