Дорогі наші ветерани, діти війни, шановні ватутінці та жителі села Скаливатка!

Прийміть щирі вітання зі святом Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Днем  пам’яті та примирення!

У ці травневі дні ми вшановуємо тих, хто звільняв людство від фашизму, хто наближав таку жадану перемогу важкою фізичною працею і відвоював найвищу цінність – свободу,  хто вистояв і не здався під Києвом, хто душив фашистську навалу під Черкасами та Уманем, хто поліг під час Корсунь – Шевченківської операції й при визволені Звенигородського краю. Вшановуємо тих, кого вітала звільнена Європа, хто розписався на стінах Рейхстагу, хто воював в партизанських загонах,  хто зустрів мученицьку смерть у фашистських концтаборах та катівнях, хто помер від ран у мирні дні, хто відбудовував країну в післявоєнні роки.

У День пам’яті та примирення ми маємо відкинути свої ідеологічні погляди та переконання, які роками роз’єднували наше суспільство, і об’єктивно дивитися на перебіг подій та усвідомити, що учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі. І цієї мети було досягнуто  завдяки героїзму та мужності бійців та командирів, учасників партизанського руху, а також трудівників тилу.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року. Але, на жаль, ми сьогодні живемо у неспокійний час.  Знову на долю нашого народу випало випробування війною, яка вже шість років розриває серця українців і забирає життя палких патріотів України. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. І ми не маємо права програти, бо, як і 75 років тому, захищаємо рідну землю і боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Запорукою цьому є нездоланна сила духу наших воїнів, підсилена героїчним прикладом їх дідів та прадідів.

Шановні ветерани! Низький уклін вам за порятунок людства від коричневої чуми нацизму. Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.  Хай не болять ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у ваших оселях.

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро, ніколи не здригаються від вибухів діти, не проливається людська кров, а в мирному небі гримлять тільки переможні салюти.

Цьогорічний лозунг святкування Дня перемоги – «НІКОЛИ ЗНОВУ», то ж нехай добро та злагода об’єднує нас в ім’я щасливого майбутнього нашої держави, в ім’я МИРУ!

З повагою міський голова Олександр ЛИСЮК