gerbuk.JPG

ХРИСТОС ВОСКРЕС, дорогі ватутінці та скаливатчани!

Від усієї душі вітаю всіх з величним та світлим святом – Великоднем! У житті кожного з нас це свято особливо шановане та величне. Воно є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Підносячи молитви до Господа благаймо, щоб він дарував нашій землі мир та спокій, благословив нашу державу, послав нашому народові духовне оновлення, здоров’я, злагоду, достаток. 

Тож у день світлої Паски бажаю щоб оселі кожного з вас наповнювалися теплом і затишком, життя – любов’ю, а рідні щоб були здорові. Нехай душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті - як Великодній рушник, і веселі як українські писанки. А малинові Великодні дзвони принесуть  всім нам віру, надію і любов.

Останнім часом ми живемо в складних умова через поширення захворюваності, спричинені вірусними інфекціями. З Божою поміччю пройде і це страшне випробування. Тож давайте дбати про себе, про своїх рідних і близьких, про весь український народ - залишаймося вдома і ми переможемо хворобу.

З повагою міський голова Олександр Лисюк