Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Цей день — вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок, тепло і комфорт в наших домівках, забезпечують життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всіх галузей господарства. Робота ваша нелегка, часом невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Поки вона виконується – її не помічають, але самий мінімальний збій відразу викликає шквал емоцій у споживачів.

Саме ви відповідаєте за тепло в будинках та установах, охайність і чистоту вулиць, за надання доступних та якісних побутових послуг для населення. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт. Незважаючи на всі негаразди сьогодення вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення міста. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян.

Дякую вам за нелегку працю і від щирого серця бажаю міцного здоров’я, достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань. І щоб у відносинах із споживачами та клієнтами завжди панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння.