UAEU2.JPG

Дорогі жінки! 

Щиро вітаю вас зі святом весни, любові, ніжності і краси - Міжнародним жіночим днем!

Усе найдорожче, що є в нашому житті пов`язано з жінкою. Її енергія, відповідальність та цілеспрямованість несуть у світ злагоду, любов і добро. Століття світової історії оспівані митцями, натхненними привабливістю жінки, її загадковістю та вишуканістю вроди.

Життя мінливе, але жінка є і завжди буде його творцем і берегинею, адже неповторність і мудрість, святість і багатство жіночої душі творять світ навколо нас. Ви надихаєте нас, чоловіків, на  перемоги і підкорення нових вершин, даруєте нам тепло і турботу, мудрою порадою підтримуєте в скрутну хвилину, вселяєте впевненість та робите життя щасливішим.

Недаремно це свято припадає на початок весни, на пору року, коли все розквітає і починається нове життя. А поки буде жити любов’ю і надією жіноче серце, буде жити наша земля і народжуватимуться діти.

Дорогі жінки! Нехай весна наповнить ваше життя яскравістю подій, неперевершеним почуттям любові і припливом життєдайних сил. Нехай у домівках панують спокій, мир і злагода, серце буде зігріте теплом та повагою рідних людей, а кожен день буде сповнений радістю і щастям! Нехай весна живе у вашому серці щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай вам забезпечать ті, хто любить вас і кого любите ви.

Зі святом вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, дружини і колеги! Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині роду людського!

З повагою міський голова О.Лисюк